Gaziosmanpaşa'da 11 Ocak 2022'de önceden aynı şirkette 1 yıl birlikte çalıştığı muhasebecisi Tuğçe Deniz'i, arabasının içindeyken camdan vurarak silahla ağır yaraladığı gerekçesiyle yargılanan tutuklu Sanık Yücel Viran'ın davasının karar duruşması dün yapıldı.

Viran'ın "kasten öldürmeye teşebbüs" suçlamasıyla İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandığı duruşmaya tutuklu sanık Yücel Viran, müşteki Tuğçe Deniz, taraf avukatları ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı katıldı.

Duruşma savcısı bir önceki celse verdiği sanığın iddianamedeki suçtan cezalandırılması talebini tekrar etti. Şikayetçi Tuğçe Deniz, "Sanığa en ağır cezanın verilmesini istiyorum’’ dedi. Tuğçe Deniz'in avukatı, haksız tahrik ve indirim uygulanmadan ceza verilmesini talep etti.

Son sözü sorulan sanık Yücel Viran, "Allah’a havale ediyorum. Bunlar da geçecek inşallah" dedi. Viran, tahliyesini talep etti.

Kütahya'da kan donduran kaza! Kütahya'da kan donduran kaza!

Tuğçe Deniz'i "Neden benimle evlenmedin, başkasıyla evlendin" dedikten sonra silahla vurarak ağır yaraladığı iddiasıyla yargılanan Yücel Viran, "kasten öldürmeye teşebbüs" suçundan 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı.