Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca'dan Emre Özbayer'in iddialarına yanıt geldi Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca'dan Emre Özbayer'in iddialarına yanıt geldi

Kanlıkavak'ta yer alan Eskişehir Futbol Altyapı derneği'ne bağlı futbol okullarında eğitim alan çocukların velileri de tesislerin kapatılmasını istemiyor.

Murat Allı isimli bir veli, “Bu sıkıntı veliler arasında üzgünlük yaratıyor. İki çocuğum burada. Birisi 9 diğeri 10 yaşında. Kazım Kurt’a seslenmek istiyorum. Dedikodulara kulak asmasın. Çıkar, menfaat gözetilmesin. Bu tesislerden Eskişehirspor’a ve Eskişehir kenti çok futbolcu çıkacağına inanıyorum. Yasal konuları da bilmiyorum ama bir veli olarak Kazım Başkandan duyarlı olmasını istiyorum. Burası yaşatılmalı. Kendisi ile de görüşmek isteriz. Kendisinden de dinlemek isteriz bu konuları. Bu çocuklar çok kıymetli. Bu çocukları sokaklardaki tehlikelerden uzak tutmalıyız. Buradaki çocuklar çok başarılı çocuklar. Odunpazarı’nda başarılar işler yaptınız. Lütfen rica ediyorum bu çocuklara kıymayın. Burada pırıl pırıl çocuklar yetişmeye devam etsin” dedi.