Odunpazarı Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Murat Özcan şu ifadeleri kullandı;

“Sayın Kazım Kurt 9 yıldır Odunpazarı Belediyesi'ni yönetiyorsunuz.. Size soruyorum bu süreçte belediyenin kaç adet ve ne kadarlık mülkü satılmıştır? Elinizde belediyeye ait satılık mülk kaldı mı kalmadı mı? Bir envanter listesi ve, istatistik olarak açıklamamızı bekliyoruz.

Serkan Ortatepe'den çay zammına sert tepki; Acilen engellenmeli! Serkan Ortatepe'den çay zammına sert tepki; Acilen engellenmeli!

Biz geçen yıl ve ondan evvelki yıl şu soruyu sorduk. Pandemi döneminde bu kadar ikram faturasını nasıl başardınız. Belediyemizde doğru dürüst çalışan da olmadı. Halkımız pandemiden dolayı belediyemizi de ziyaret etmedi. Arkadaşlarımız o kadar bu konuyu gizleme merakı içerisine girmişler ki pandemisiz olan 2022 yılında da bu sefer de özel kalem bütçesinde hiç ikram yapmamış gibi göstermişsiniz. En azından bizim dışarıda yediğimiz simitle çayları ne yaptınız onu merak ediyorum. Bunu şunun için soruyorum yanlış anlamayın. Elbette ki belediyemiz ikram yapacak. İkramınız bol olsun. İkram da çok özel bir durumdur. Ve bunu da tavsiye ederiz. Sadece bu konuyla ilgili dün pandemide vatandaşın ve memurun gelmediği yerdeki muhasebeyle ondan sonra vatandaşın ve memurumuzun burada olduğu bir ortamda bu muhasebesel açıdan sıkıntılı olan durum nasıl meydana geldi? Ben bunu soruyorum sadece. Yoksa niçin bu kadar ikram yaptınız veya yapmadınız diye sormuyorum.”