Çorum'da Gülabibey Mahallesi'ndeki Başöğretmen İmam Hatip Ortaokulu'nda şok edici bir saldırı meydana geldi. Okul müdürü Hacı Ömer Atılgan ve okul görevlisi Mehmet Öztürk, fenalaşan S.D.S. adlı öğrencinin Irak uyruklu iki yakını tarafından zincirlerle darbedildi. Olay anı okulun güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Olay, S.D.S. isimli öğrencinin aniden rahatsızlanmasıyla başladı. Okul müdürü Hacı Ömer Atılgan ve görevli Mehmet Öztürk, acil olarak ambulans çağırarak öğrenciyi hastaneye gönderdi. Ancak, bu duruma sinirlenen öğrencinin iki yakını, hastaneden sonra okula gelerek müdür ve görevliye "Neden bize haber vermediniz?" diyerek zincirlerle saldırdı. Sesleri duyan diğer öğretmenlerin müdahalesiyle saldırganlar okuldan kaçtı.

Kazak giydirip tasma takıp gezdirmiş! İstanbul'da evinde timsah besleyen kişi yakalandı Kazak giydirip tasma takıp gezdirmiş! İstanbul'da evinde timsah besleyen kişi yakalandı

Polis ve sağlık ekipleri hızla olay yerine intikal etti. Yaralı müdür ve görevli, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaçan saldırganların yakalanması için polis geniş çaplı bir araştırma başlattı. Tüm bu dehşet verici anlar, okulun güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.