Eskişehir'de kuyumculuk denilince akla ilk gelen isimlerden olan Şahin Erden ikinci şubesini  İsmet İnönü Caddesi tramvay durağı arkasında açtı. Açılış törenine de yoğun bir katılım vardı.

Eskişehir'de kaybolan koyunlar için harekete geçildi! Eskişehir'de kaybolan koyunlar için harekete geçildi!

Açılışa Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir İl Ticaret Müdürü Cemil Kürkçü, Eskişehir Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Çiçek, Eskişehir Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası Başkanı Akın Yüksel, Eskişehir Elektrikçiler Odası Başkanı Ahmet Namık Akdoğan, Eskişehir Şoför Odası Başkanı Kadir Ağır, Eskişehir Servisçiler Odası Başkanı Abdurrahman Yüceer, Askon Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü, Tepebaşı Belediyesi AK Parti Grupbaşkanvekili Mustafa Birsen ve Sarar Grup Protokol Müdürü Alaattin Çoban katılım sağladı.

Konu ile ilgili konuşan Şahin Erden, "Çok uzun zamandır açmayı istediğimiz bir dükkandı. Bir arzumuzu daha hayata geçiriyoruz. Bunun gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoroz. Eskişehir halkına yeni bir mücevher ve altın mağazası kazandırdık. Herkesi dükkanımıza bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Şahin Erden aynı zamanda Eskişehir'de Kuyumcular Odası Başkanlığı görevine de devam ediyor.