Eskişehirli seçmenin önüne en iyi milletvekili listesiyle çıkacağız! Eskişehirli seçmenin önüne en iyi milletvekili listesiyle çıkacağız!

Yenilik Partisi Eskişehir İl Başkanı Serkan Ortatepe gündeme dair açıklamalarda bulundu.

En kısa sürede Eskişehir’in tüm ilçelerinde teşkilatlanmak istediklerini ifade eden Serkan Ortatepe açıklamalarında şu ifadeleri kullandı;

“2023 yılı yeniliklerin yılı olacak. Yenilik partisi olarak her gün büyümeye ve hedeflerimize doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Eskişehir’de 6 ilçede teşkilatlanmayı başardık. En kısa sürede tüm ilçelere Yenilik hareketini ulaştırmayı hedefliyoruz. Genel Başkanımız Öztürk Yılmaz da son ziyaretin de Eskişehir’de karşılaştığı manzaralardan çok memnun olduğunu ifade eden cümleler kullandı. Bir süre sonra yeniden Eskişehir’e geleceğini ifade etti.

Kadın cinayetleri ülkemizi oldukça derinden yaralayan bir konudur. Bu tarz haberlerin sürekli karşımıza çıkmasını artık kaldıramaz duruma geldik. Son olarak bir de şehrimizin bir kızının bu acı olayı yaşaması bizleri derinden etkilemiştir. Hükümetin acil olarak bu problemin önüne geçecek çözümler üretmesi ve kadınlarımızı adeta dokunulmaz hale getirmesi gerekmektedir."