Eser Yenenler'in YouTube programına konuk olan Sağın, Icardi ve "Aşkın Olayım" şarkısıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü Komedyen Mahmut Tuncer estetik yaptırarak hayranlarını şaşırttı Ünlü Komedyen Mahmut Tuncer estetik yaptırarak hayranlarını şaşırttı

Sağın, Icardi'ye dua ettiğini belirtirken, "Ben artık fanatik Beşiktaşlı değilim" dedi. Sağın açıklamalarında, "O her şarkının başına gelecek bir şey değil bence. O, nasıl olduysa ben de hala inanamıyorum. Evren bir mucize yarattı ve bana bunu yaşattı. Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim. Fanatikliğimi geçen yıl bunları yaşarken bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Yaşadığım şey, benim fanatikliğimin de üstüne çıktı. Artık bir yerde hem sanatçılığımın hem de o kadar dinleyicinin karşısında bir duruş sergilemem gerekiyordu. Ben olması gereken, doğruyu uyguladım ve oraya gittim. İyi ki gitmişim diyorum. Çünkü yok sayılamayacak bir şey oldu orada. Artık benim ne fanatikliğim ne Beşiktaşlılığım hiçbir şeyim kalmadı. Benim sanatçılığım çok daha ağır bastı. Gittim, çok keyifli bir geceydi. Hayatımın en ilginç gecelerinden biriydi" ifadelerini kullandı.

Şarkısının popülerliğiyle ilgili olarak "Yatsın kalksın Icardi'ye dua etsin" şeklinde gelen yoruma "Dua ediyorum. Hem Icardi'ye hem de Galatasaray camiasına dua ediyorum." şeklinde yanıt verdi.