DEVA Partisi Odunpazarı İlçe Yönetimi belli oldu

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Odunpazarı ilçe kongresinde, Odunpazarı ilçe başkanı seçildi, ilçe yönetimi belirlendi.

SİYASET 17.10.2020, 15:37
DEVA Partisi Odunpazarı İlçe Yönetimi belli oldu

DEVA Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Gökmen Göksel başkanlığında oluşan Odunpazarı ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu: 'Selin Demirci, Figen Kurt, İsmail Gökçe, Çağlar Soy, Oğuzhan Yücesan, Ayfer Gürcan, Mehmet Alp Agartan, Adem Aslan, Bilal Kalkan, Raşit Banlı, Serhat Özdil, Süleyman Kılıç, Fahrettin Özkan, Sefa Turgut Altınkök, Mesut Çıtak, Selim Avcı, Hatice Kara, Mehmet Salih Turgut, Çelik Erimez'.

DEVA Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Gökmen Göksel kongrede yaptığı konuşmada, "DEVA Partisi, Türkiye'nin içinde bulunduğu çıkmazlara deva olmak için kuruldu. Bu amaç, partinin her kademesindeki her bireyin özverili ve inançlı şekilde çalışmasıyla gerçek olabilir. Bizler, yaşadığımız kentin, her mahallesinde, her sokağında, her bir Eskişehirli vatandaşımızı kucaklayacak, ötekileştirmeden, öfke dilinden uzak, kardeşçe, farklılıklarımızdan beslenerek, Eskişehir'i hak ettiği konuma getireceğiz. Demokrasi ve Atılım Partisi üyeleri olarak bizler; Eskişehir'imize ve tüm Türkiye'ye hizmet için çalışacağız. Türkiye'nin öncü kentlerinden birisi haline geleceği, üniversite öğrencilerinin Eskişehir ile iç içe yaşayacağı, yeşil bir Eskişehir istiyoruz" dedi.  
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@