Filenin Sultanları bugün son şampiyon İtalya ile karşılaşacak. Ay Yıldızlı Voleybol Takımımız bugün Çeyrek final maçına çıkacak. Dünya sıralamasının 2 numarası olan İtalya’yı elersek yarı finaldeki rakibimiz de belli oldu. Filenin Sultanları son Olimpiyat Şampiyonu ABD ile karşılaşacak.

VNL Çeyrek final maçları oynanmaya başladı. Polonya, Almanya’yı 3-1 ile geçerek yarı finale çıktı. Polonya Çin - Brezilya maçının galibi ile karşılaşacak. Çeyrek final maçının diğerinde de ABD, Japonya’yı 3-1 ile geçti. Yarı finale çıkan ABD’nin muhtemel rakibi de Türkiye olacak. İtalya her ne kadar son şampiyon olsa da voleybol otoriteleri maçın favorisi olarak Türkiye’yi görüyor. İtalya’nın süper starı Paola Egonu da Türkiye maçında oynayacak.

Türkiye - İtalya maçı bugün saat 22.00’de başlayacak ve TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak. Bu maçta özellikle Zehra Güneş, Simge Aköz, Eda Erdem, Melissa Vargas ve Ebrar Karakurt isimlerine çok büyük işler düşecek.

Voleybol sahasından nikah masasına, Filenin Sultanı milli oyuncu evlendi! Voleybol sahasından nikah masasına, Filenin Sultanı milli oyuncu evlendi!

Grup aşamasında oynanan maçı Türkiye rakibine set vermeden 3-0 kazanmıştı.