Tartıştığı kocasını öldürdü; Ortalık savaş alanına dönmüş! Tartıştığı kocasını öldürdü; Ortalık savaş alanına dönmüş!

Olay, önceki gün saat 23.30 sıralarında Kağıthane Nurtepe Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir şahıs tarafından cadde üzerinde bulunan bir tekel bayine silahlı saldırı düzenlenmişti. Saldırıda dükkan içinde bulunan Harun Ş., kurşunun kalçasına isabet etmesi sonucu yaralanmıştı. Olayın ardından saldırgan kaçarken, kanlar içerisinde kalan Harun Ş. ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Yaşanan olayla ilgili yeni güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde, gece saatlerinde tekel bayiinin önüne gelen bir şahıs sigara yakıyor. Dükkan önünde bekleyen şahsın yanına sigarasını bitirdikten sonra bir başka şahıs yaklaşıyor. Şahıs gelir gelmez saldırgana önce tekme atıyor. İkili ardından tekel bayii sahibi Harun Ş.’nin dikkatini çekmek için gürültü bir şekilde kavga etmeye başlıyor. Bir süre sonra kapıdan ikiliye bakan Harun Ş. birkaç söz söyledikten sonra içeriye girmek istiyor.

Şahıs el hareketini yaptıktan sonra uzaklaşırken, saldırgan ise belinden çıkarttığı tabancayla Harun Ş.’ye ateş açıyor. Harun Ş. kalçasından vurularak yere yığıldıktan sonra ayağa kalkarak kasadan tabancasını alıyor. Yaralı halde dışarıya çıkan adam saldırganın peşinden gidiyor. Ancak vatandaşların gelmesiyle vurulduğunu gören adam dükkanın önüne geliyor.
Öte yandan polis ekiplerinin saldırganların kimliklerini tespit ettikleri ve yakalama çalışmalarını sürdürdükleri öğrenildi.