27 Yıl kesinleşmiş hapis ceza ile aranan şahıs jandarma ekipleri tarafından yakalandı 27 Yıl kesinleşmiş hapis ceza ile aranan şahıs jandarma ekipleri tarafından yakalandı

Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Uluönder Mahallesi'nde bulunan Baksan Sanayi Sitesi çevresinde kaldırım çalışmaları başlatıldı.
Ekipler, Uluönder Mahallesi Baksan Sanayi Sitesi 3201. Sokak'ta yoğun bir şekilde kaldırım düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Tamamlanmasının ardından, asfalt serimi gerçekleştirilecek.
Tepebaşı Belediyesi'nin şehir merkezi dışında kırsal mahallelerde de benzer çalışmaları sürdürdüğü belirtildi. Ekipler, birçok mahallede aynı anda kilit taşı, bordür, karo ve kaldırım düzenleme işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyor.
Aşağı Söğütönü Mahallesi'nde 100. Yıl Bulvarı'nda ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde Cengiz Sokak'ta kaldırım tamiri yapılırken, Esentepe, Şirintepe ve Emirceoğlu Mahallelerinde yol iyileştirme çalışmaları devam ediyor.
Belediye yetkilileri, üstyapı çalışmalarının belirlenen program dahilinde devam edeceğini vurguladı.