Zorlu Enerji, Eskişehir Abonelerine Faturalarını Kendi Oluşturma İmkanı Sunuyor Zorlu Enerji, Eskişehir Abonelerine Faturalarını Kendi Oluşturma İmkanı Sunuyor

Tepebaşı Belediyesi'nin çevre düzenlemesi çalışmalarında yetersiz kaldığına dair eleştiriler yükseliyor.

Vatandaşlar, WhatsApp ihbar hattımıza ulaşarak belediyenin farklı yolları ve kaldırımlarıyla ilgili şikayetlerini dile getirdi. Özellikle kaldırımların kötü durumda olduğunu belirten vatandaşlar, yolların ve kaldırımların bakımsızlığının hem yayaları hem de araç kullanıcılarını zor durumda bıraktığını vurguladı.

Tepebaşı Belediyesi'nin çevre düzenlemesi ve bakım çalışmalarının yetersizliği, yağmur yağdığında ortaya çıkan sorunları daha da arttırıyor. Yağmurlu havalarda yollarda ve kaldırımlarda biriken suyun, yürüyen veya araç kullanan vatandaşlar için büyük bir engel olduğuna dikkat çekildi. Bu durumun özellikle yaşlılar, çocuklar ve engelliler gibi dezavantajlı gruplar için ciddi bir güvenlik riski oluşturduğu ifade edildi.

Tepebaşı Yol

Tepebaşı Belediyesi'nin, çevre düzenlemesi ve bakım çalışmalarını artırarak, yolların ve kaldırımların daha güvenli ve kullanışlı hale getirilmesi çağrısı yapılıyor. Vatandaşlar, belediyenin daha etkili bir şekilde ihbar hattına yanıt vermesi ve sorunların çözümü için daha hızlı adımlar atması gerektiğini belirtiyor.