Eskişehir Sanayi Odası (ESO) koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, yeni üyeleriyle ilk toplantısını yaptı. Eskişehir Sanayi Odası’nda yapılan toplantı neticesinde birlik beraberlik içerisinde gerçekleşen seçimde TOBB İl GGK İcra Komitesi Başkanlığına Yusuf Melih Turan, Başkan Yardımcılığına İlhan Köksal seçildi.

Yeni görevlerinde TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerine başarı dileklerini ileten ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Girişimciliğin geliştirilmesine yönelik zorlu ama bir o kadar da onurlu bir çabayı üstlendiği için Eskişehir GGK İcra Komitesi Başkanlığına seçilen Yusuf Melih Turan’ı ve Başkan Yardımcılığına seçilen İlhan Köksal’ı tebrik ederim. Şehrimizin gelişme ve ilerlemesine katkı sunmak gibi önemli bir misyonu yerine getiren Genç Girişimciler Kurulumuzun, fikirleri ve bakış açılarıyla şehrimize önemli kazanımlar sunacağına inanıyorum. Eskişehir Sanayi Odası olarak bugüne kadar genç girişimcilerimizin nasıl yanlarında olduysak bundan sonra da aynı şekilde destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.

tobbesogençler

TOBB Eskişehir GGK İcra Komitesi Başkanı Yusuf Melih Turan yaptığı konuşmada, yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde Eskişehir’in gelişimine yönelik çalışmalar yürüteceklerinin altını çizdi.

Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyeleri şu isimlerden oluştu;

Yusuf Melih Turan – TOBB İl GGK İcra Komitesi Başkanı
İlhan Köksal – TOBB İl GGK İcra Komitesi Başkan Yardımcısı
Çiğdem Dedeoğlu – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi – Basın Sözcüsü
Mehmet Ali Çil – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Alper Alp – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Atakan Bakılan – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Barış Can Öztürk – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Çağrı Özeçoğlu – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Emirhan Çokaygil – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Eray Gönenli – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Halil Karahisar – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Melih Duran – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Talha Çavdar – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Umut Rallas – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi
Yasin Kumaş – TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyesi