TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Yusuf Melih Turan ve kurul üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.

10 soruda 2024-YKS tercihleri! Tarih belli oldu, bu yıl ilk kez açılan bölümler hangileri? 10 soruda 2024-YKS tercihleri! Tarih belli oldu, bu yıl ilk kez açılan bölümler hangileri?

Ziyaretleri sırasında, Eskişehir'de yürüttükleri çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgi verdiler. Turan, genç girişimcilerle düzenledikleri etkinliklerde karşılaşılan zorluklar ve çözüm önerileri hakkında Hisarcıklıoğlu'na bilgi verdi.

Ayrıca, Eskişehir'in girişimcilik potansiyelini artırmak için planladıkları yeni projeler ve iş birliği fırsatları hakkında da konuştular.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, genç girişimcilerin enerjisini ve inovatif düşüncelerini vurgulayarak, Eskişehir'deki genç girişimcilerin başarılı çalışmalarını takdir ettiğini belirtti.

Hisarcıklıoğlu, "TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Yusuf Melih Turan ve Kurul üyelerimizi Birliğimizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Genç girişimcilerimizle gurur duyuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.