Seçim sonuçları açıklandıktan sonra, birçok ünlü isim sosyal medya hesaplarından mevcut duruma tepkisini ve eleştirilerini paylaştı.

Sonuçlara sinirlenen Yasemin Kay Allen da bu ünlü isimlerden biri. Yasemin Allen, özellikle milletvekili seçim sonuçlarını işaret ederek, "HüdaPar'ın Meclis'e girmesinde payı olan kimseye kadın olarak hakkımı helal etmiyorum. Asla helal etmiyorum." notuyla bir hikaye paylaştı.

Şarkıcı Gülşen'ın sahne kıyafeti gündem oldu! Şarkıcı Gülşen'ın sahne kıyafeti gündem oldu!

Paylaşımından sonra takipçileri tarafından linçlenen Yasemin Allen açtı ağzını, yumdu gözünü. Bir paylaşım daha yapan oyuncu yaptığı paylaşımda; "Sakın benim sayfama irdelenmemiş, düşünülmemiş, papağan gibi tekrarlanan argümanlarla gelmeyin. Özellikle kadınlar. Ben burada insan hakları ve özellikle kadın haklarını, çocuk haklarını ilgilendiren bir konudan bahsederken "Peki bu ne olacak?" diye bana yansıttığınız fesat düşüncelerinizi asla kabul etmiyorum. Ve kadınların ben çözüm odaklı düşünürken hepimizi ilgilendiren bir konuyla alakalı isyan ederken sizin bana gelip birtakım yakıştırmalar ve muamele çekmeniz inanılmaz art niyetli. Kime neden saldırdığınıza çok dikkat edin çünkü muhatabınız ben değilim. Anlatabiliyorumdur inşallah!" dedi.