AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, Sakaryabaşı Su Projesi Hakkında Açıklamalarda Bulundu AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, Sakaryabaşı Su Projesi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Eskişehir Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu'nun, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları işbirliğiyle düzenlediği 10. Eskişehir Liselerarası Tiyatro Şenliği'nde oyunlar sona erdi.

Bu yıl özel olarak usta oyuncu Kemal Sunal anısına düzenlenen şenlik, muhteşem bir ödül töreni ile son bulacak.

31 Mayıs Cuma günü, saat 19.00'da Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan ödül töreninde, 16 farklı kategoride ödüller sahiplerini bulacak. Törende ayrıca sürpriz konuklar da yer alacak.

Gençlerin ve izleyicilerin büyük bir coşku ve heyecanla takip ettiği tiyatro şenliği, bu yıl usta sanatçı Kemal Sunal'ın anısına düzenlenen ödül töreni ile unutulmaz bir geceye dönüşecek. Ünlü tiyatro sanatçıları Zihni Göktay ve Ayşe Kökçü'nün de katılacağı törende, izleyicilere sunumlar, müzik ziyafeti ve görsel şovlarla unutulmaz bir deneyim yaşatılacak.

Ünlü Oyuncularr