Eskişehir'de ölümlü trafik kazası; 55 yaşında hayatını kaybetti! Eskişehir'de ölümlü trafik kazası; 55 yaşında hayatını kaybetti!

Yılmaz Büyükerşen sosyal medya hesaplarından yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı;

“Sevgili gençler, evlatlarım. Türkiye'nin en kritik seçimlerinden biri kapıda. Bu seçimlerden önce hocanız olarak sizinle biraz sohbet etmek istedim. Deniz yıldızı hikayesini bilir misiniz. Bir adam okyanus sahilinde yürüyüş yaparken denize telaşla bir şeyler atan birine rastlar. Biraz daha yaklaşınca bu kişinin sahile vurmuş deniz yıldızlarını denize attığını fark eder. Niçin bu deniz yıldızlarını denize atıyorsunuz diye sorar. Topladıklarını hızla denize atmaya devam eden kişi yaşamaları için yanıtını verir. Adam bu defa iyi ama burada binlerce deniz yıldızı var. Hepsini atmanıza imkan yok. Sizin bunları atmanız neyi değiştirecek gider? Yeniden bir deniz yıldızı daha alıp denize atan kişi. Bak onun için çok şey değişti. Karşılığını verir.

Evlatlarım sakın benim oy kullanmam neyi değiştirecek demeyin. Unutmayın, siz gençler sadece geleceğimizin değil, bugünün de ortaklarısınız. Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğe hitabede dediği gibi Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa edecek olan sizlersiniz. Lütfen 14 Mayıs Pazar günü sandığa gitmek için Birkaç dakikanızı ayırın ve bir deniz yıldızı da siz kurtarın. Unutmayın, demokratik, huzurlu ve aydınlık bir Türkiye, umut dolu yarınlar sadece bir oy uzakta hepinizin gözlerinden öpüyorum. 14 Mayıs'ta sandıklarda görüşürüz.”