Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Odunpazarı İlçe Başkanlığı kuruluşunun yıl dönümünü, birlik ve beraberlik mesajı verilerek, üyeler tarafından pasta kesildi.

Yedi sene önce, camia sevdalılarının bir araya gelerek türlü imkansızlıklar ve güçlüklere rağmen azim, inanç ve kararlılıkla 11 Kasım 2015 tarihinde TEMAD Odunpazarı İlçe Başkanlığının kuruluşuna değinen TEMAD İlçe Başkanı Hulusi Emeksiz, “Yönetim kurulu olarak bizler, başta derneğimizin kurucuları olmak üzere bize güvenenleri mahcup etmeden bu aldığımız bayrağı daha da ileriye taşımanın gayreti, çabası içinde olacağız.

Eskişehir soğuğu turistlerin gondol keyfine engel olmadı Eskişehir soğuğu turistlerin gondol keyfine engel olmadı

Üyelikten kardeşlik, dostluk eksenine evrilmiş, Eskişehir ve ülke genelinde tanınmışlığı her geçen gün artan, üye sayısı binleri geçen derneğimiz, dinamik ve istikrarlı, modern ve demokratik yönetim yapısıyla, izlediği akılcı ve barışçı politikasıyla, faaliyetlerine aynı inanç ve kararlılıkla devam etmektedir.” şeklinde konuştu.

YOLUMUZ UZUN, İNANCIMIZ TAM

Emeksiz, “Camia kardeşliğini hedef alan düşünce yapısından hareketle ana vizyonumuz, düzenleyeceğimiz etkinlik ve faaliyetler ile üyelerimizin her daim sosyal hayatın içinde var olmalarını sağlamaktır. Aldığımız kararlar ve planlamamız hep aynı minvalde olacaktır. Genel merkez marifetiyle, haklarımızı ve tazminatlarımızı almak için yolumuz uzun olsa da inancımız tamdır.” dedi.