AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan bayramlaşma programında konuştu.

AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı tarafından düzenlenen programda konuşan Ayşen Gürcan şu ifadeleri kullandı;

“Hepimizin kurban bayramı mübarek olsun. Bayramlar beraber olmanın vesilesidir. Seçim sürecinde çok çalıştık. Çok çalışmanın neticesinin kısmen de olsa aldık. Bayramlarda kurduğumuz birlik beraberliği diğer zamanlarda da sağlamalıyız. Seçim süreci geçirdik. Tüm teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Daha güzel çalışmaların temeli bu süreç olsun diyorum.

BU DÜNYA HİÇKİMSEYE KALMAZ!

Yakında bir seçim süreci daha olacak. 8 ay sonra bir yerel seçimler olacak. Biraz daha çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Eskişehir’in çok güzel neticiler alması bizlere bağlı. Birlik beraberlik içerisinde olabilirsek daha güçlü oluruz. Bizi bizden başka bölecek kimse yok. Kırgınlıklar sona ersin. Biliyorsunuz bu dünya hiç kimseye kalmaz. Her bir insana dokunmak bizim temel hedefimiz olmalı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu şehre öyle iki milletvekili gönderdi ki gittiği her kente değer katar. Sayın Bakanımız Fatih Dönmez’i buraya göndererek Eskişehir’e değer verdiğini gösterdi. Eskişehir’in kalkınması bizim için çok önemli. Eskişehir gelişmeye çok açık bir kent. Eskişehir kalkınırsa komşu illerine de rol model olur. 

BİZ TUTMAYACAĞIMIZ SÖZLERİ VERMEYİZ!

Eskişehir’de ne yapıp ne edip 14 ilçe ve büyükşehir belediyemizi almaya çalışacağız. Çaba bizden sonuç Allah’tan. Mahalle mahalle, ilçe ilçe dolaşacağız. Eskişehir’in sorunlarını biliyoruz. Daha dün Kümbet mahallesine gittik. Sorunları anlattılar. Çözeceğiz inşallah. Sorunların çözümleri için takipte olmak lazım, gayret göstermek lazım. Biz Fatih Dönmez Bakanımla beraber AK Parti Eskişehir İl Binasında odalarımızı açtık. İsteyen herkes gelip bizlere sorunlarını anlatabilir. Biliyorsunuz ben Eskişehir’e yerleştim. Eskişehir’de yaşanan sorunları da artık bizzat ben de yaşıyorum. Biz müslümanız. Müslüman sözünü tutandır. Biz tutmayacağımız sözleri vermeyiz.”

Eskişehir’de balık yemek isteyenler o tarihleri bekliyorlar! Eskişehir’de balık yemek isteyenler o tarihleri bekliyorlar!