Araç sahiplerini sevindirecek gelişme: Benzine indirim yolda Araç sahiplerini sevindirecek gelişme: Benzine indirim yolda

Hesabınızın çalınmasını engellemek için dikkat edilmesi gerekenler 

Farklı birisinin hesabınıza giriş yaptığı anda haberinizin olması için 'şüpheli giriş uyarıları' açılmalı. Sosyal medya hesabınıza kayıtlı e-posta ve telefon numarası güncel olmalı. Hesap güvenliği için en az altı rakam, harf ve noktalama işaretlerinden oluşan güçlü şifre oluşturulmalı. DM yoluyla gönderilen mesajlar da Uygunsuz içerik, spam, rahatsız edici içerikli linklere tıklamamaya gayret edilmesi gerekiyor.Çünkü instagram  size DM göndermez. Bu gelen DM ler dolandırıcılar tarafından gelmektedir ev sizi link ile başka bir yere yönlendirirler.

2 adımlı güvenlik doğrulamasını aktifleştirin. 2 adımlı güvenlik doğrulaması ile giriş yaptığınızda telefonunuza bir şifre gelir böylece sizden başka kimse giriş yapmaz. Biri girmeye çalıştığında da size mesaj geleceği için hemen bu girişimi anlarsınız. E-posta ve telefon numaranızı güncel tutun. Kurtarma kodlarını belirli sürelerde sıfırlamayı ve yeni kodlarıda kaydetmeyi unutmayın.