Batıkent ve Çamlıca'ya tramvayla gidecekler bu habere dikkat! Batıkent ve Çamlıca'ya tramvayla gidecekler bu habere dikkat!

Rahmi Çınar şu ifadeleri kullandı;

“CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı kongresini bu Pazar günü Hasan Polatkan Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. Parti mensubu arkadaşımızı kongremize davet ediyoruz. Yeniden başkan adayı olma kararı aldık. Delegemizin kararı ile ilçe başkanlığımızı yeniden şekillendireceğiz. Eskişehir’de ciddi bir başarı elde edebilmek adına ilçemizde çalışmak istiyoruz. Şehirdeki denge bozulmasın diye çaba sarf ediyoruz.

Genç arkadaşlarımızın önünü açmak bizim için önemlidir. Biz de zamanı gelince bu koltuğu devredeceğiz. Değişimler elbette yaşanmalı. Ama sağlıklı değişimlerden yanayız. Herkes çıkıp aday olabilir. Bu bir demokrasi yarışıdır. Parti içinde bunu kavgaya dönüştürmek lazım. Hepsi bizim kardeşimiz. Onlar da CHP’nin iktidar olması adına çalışmalar yapıyorlar. Yerelde belediye başkan adaylarımızın seçilmeleri için çaba sarf edecekler. Görevde biz olmuşuz yada olmamışız hiç önemli değil. Rakiplerime de başarılar diliyorum. Bu bir yarış. Kırmadan, dökmeden mücadele edeceğiz.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt kendini kanıtlamış ve önemli işlere imza atmış birisidir. Kendisi her zaman bizi desteklemiştir. 30 yıldır kendisini tanırım. Sağlıklı işler yapan bir isim. Kendisinin desteğini de aldım. Başkan adaylarımız kim olursa olsun bizler yanında olacağız. Oy sayısını artırma adına çalışacağız. Yerel seçimleri kazanarak büyümek gerekiyor.“