Odunpazarı Belediyesi Toz Duman

Eskisehirhaber.com'un gündeme getirdiği "Odunpazarı Belediyesi'nde taciz skandalı" haberinin yankıları sürerken bu sefer de mesai saatinde parkta içki içen işçilerin haberiyle gündem oldu.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 14.10.2021, 16:18 14.10.2021, 16:33
Odunpazarı Belediyesi Toz Duman

Haberimizin yayınlanmasının ardından Odunpazarı Belediyesi twitter'dan bir açıklama yaparak "fotoğraflar eski bir habere ait olup çalışanlarda belediyemiz bünyesinde değildir" diyerek kendilerini aklamaya çalışırken topu da kendi gibi CHP'li olan büyükşehir belediyesine attı.

Yaptığımız araştırmada çalışanlardan birinin Odunpazarı Belediyesi'nde görevli bir işçiye ait olduğu diğer çalışanın ise büyükşehir belediyesinde faaliyet gösterdiği ortaya çıktı.
Bu arada işçilerin kullanmıs olduğu araçta Odunpazarı Belediyesi'ne ait olduğu ögrenildi.

Odunpazarı Belediye Başkanı gündeme gelen bu iki haber nedeniyle kamuoyundan özür dilemesi gerekirken, yaptığı açıklamalarla kendini aklamaya çalışması ise kamuoyundan büyük tepki gördü.

Son dönem de taciz ve tecavüz haberleriyle ülke gündeminden düşmeyen CHP'li bazı belediyelerin bir yenisine Eskişehir'in Odunpazarı Belediyesi'nin eklenmesi ise tam bir rezalet olarak nitelendirildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@