banner251

Zihni Çalışkan : "Millet Bahçesi'ni itibarsızlaştırmaya çalışan şehre kötülük eder"

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, gündemde yer alan eleştirilere ve Eskişehir gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

ESKİŞEHİR HABER 07.06.2021, 19:41
Zihni Çalışkan : "Millet Bahçesi'ni itibarsızlaştırmaya çalışan şehre kötülük eder"

  AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu.
 Zihni Çalışkan: " Bazı çevreleri Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı şehrimize davet etmemiz ve Nabi Hocamızın önderliğinde tamamlanan Millet Bahçesi ve Şehir Kütüphanesi gibi projelerimizin tamamlanarak hemşerilerimizden büyük teveccüh görmesi rahatsız etmiş.Öncelikle başta Nabi Hocamız olmak üzere vekillerimiz, şehrimiz ile ilgili tüm konulara ve sorunlara titizlik ile eğilmekte, yoğun mesai harcamaktadırlar. Baştan aşağıya fitne üretmek adına yapılan bu tarz açıklamalar da bulunanlara önerim daha verimli konulara mesai harcamalarıdır.Şeklinde açıklamalarda bulundu.


Eskişehir'deki gündeme dair açıklamalar

Eskişehir'de gündemine dair değerlendirmelerde bulunan AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan:"Şehir kütüphanesi yatırımını hayrat niteliğinde yapılabilecek bir proje olarak göstermeye çalışmak,içerisinde bulundukları ittifak belediyesi iş heykele gelince kaynak bulurken,asri mezarlığa yapılması planlanan Camii için bağış aranmasının bir yöntem olarak tezahür etmesidir.URAYSİM gibi istihdam sağlayacak büyük bir projenin iptal edilmesi adına dava açan, canla başla mücadele eden ittifak, şehir hastanesini ve sağladığı istihdamı görmezden gelen ittifak, vaktiyle YHT’yi görmezden gelen ittifak
Bugün hükümetimizin şehrimize kazandırdığı Millet Bahçesi gibi bir projeyi itibarsızlaştırmaya çalışırsa ancak şehre kötülük eder. Şehrimizde Yerel Yönetimlerde yaşanan problem ve sıkıntıları görmezden gelenlere, bu konuda tek söz dahi etmeyenlere önerimiz ise şudur: İttifakınızın Değil! Şehrinizin İnsanı Olun! Bugüne kadar hükümetimiz adına tüm meseleleri milletvekillerimiz ile birlikte nasıl birer birer çözmüş isek aynı kararlılık ve azim ile devam edeceğiz"
Dedi.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@