Eskişehirli muhtar Hüseyin Alparslan, bu hizmetin örnek teşkil etmesi gerektiğini belirtti. Mahalle halkının da ilaç desteği konusunda çok duyarlı olduklarını aktaran Alparslan, vatandaşların kullanmadığı ilaçlarını muhtarlığa getirmesi çağrısında bulundu.

Defne Arslan Yeniden Refah Partisi'nden Eskişehir Milletvekili aday adayı oldu Defne Arslan Yeniden Refah Partisi'nden Eskişehir Milletvekili aday adayı oldu

Kendisine sosyal medya hesabı aracılığıyla ulaşan birçok vatandaşın olduğunu belirten Alparslan, “Duyarlı vatandaşlarımızın evlerinde kullanmadığı bazı ilaçlar vardı. Bu ilaçları bana teslim ettiler. Ben de sosyal medya aracılığıyla duyurmaya başladım. Şu anda bana çok yoğun bir ilaç teslimi var. İlaçlarımızın son kullanma tarihlerine bakarak aile hekimleri ve mahallemizin eczacılarının da kontrolüyle ihtiyacı olan yerlere ulaştıracağız. Böyle bir katkıda bulunmak istedik. Yaşlı bir teyzemiz kendine ait kullandığı ilaçları bile getirdi. Herkes elinden geldiği kadar desteğini yapmaya çalışıyor. Böyle bir günde mahalle sakinlerimiz de acıyı paylaşmaya devam ediyor” dedi.