Dilan Polat'ın tutukluluğuna devam kararı verildi Dilan Polat'ın tutukluluğuna devam kararı verildi

Kadın üreticiler, sergi için ayrılan gün sayısının artırılması ve kendilerine kapalı bir alan tahsis edilmesi taleplerinde bulundu.

Adalar Bulvarı'nda gerçekleştirilen serginin yılda sadece 3 gün açık olmasının yetersiz olduğunu belirten kadınlar, bu sürenin ayda en az 2 güne çıkarılmasını istediklerini dile getirdi. Ayrıca, özel bir kapalı alan talep eden kadınlar, bu sayede ürünlerini daha düzenli ve sürekli olarak sergileyebileceklerini vurguladılar.

Zeliha Akbaş, belediyenin kurslarına devam ettiklerini ve ürettikleri ürünlerin büyük ilgi gördüğünü ancak kendilerine sadece 3 gün süre verilmesinin yetersiz olduğunu ifade etti. Emsal Öner ise, belediyeden iş yeri tahsisi talep ederek, gün sayısının artırılmasının kendileri için daha iyi olacağını söyledi. Hayriye Ersöz ise, belediyenin stant düzeninde iyileştirmeler yapılmasını ve ürünlerinin indirimli şekilde alınmasını önerdi.

Kadın üreticiler, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a verdikleri emekler için teşekkür ederken, taleplerinin dikkate alınmasını umut ettiklerini belirttiler.