Sümerspor Kulüp Başkanı Anıl Koçhan şu ifadeleri kullandı;

“Sümerspor olarak lige hazırlanıyoruz. Keyifli bir lig geçirmek istiyoruz. Ciddi bir şekilde hazırlanıyoruz. Grubumuz zor ama biz de bu grubu Zorlayacak takımlardan bir tanesiyiz. Hedefimiz şampiyonluk. Zor bir yola girdik, sonu güzel olur.

Liglerin 11-12 Kasım gibi başlayacağı düşünülüyor. BAL Ligi takımlarından Yunusemrespor ile bir hazırlık maçı oynadık ve kazanmayı başardık. Keyifli ve verimli bir maç oldu. Skordan ziyade takımın uyumu bizi mutlu etti. 21 kişilik bir kadromuz var. Ekstra bir durum olmazsa transfer düşünmüyoruz. Grubumuzda iddialı takımlar var ama tek bir hedefimiz var o da şampiyonluk.

Sponsor firmalarımız var. Güma İnşaat takımımızın isim sponsoru oldu. Esanka Ankastre, Birtat, Tepe Asansör, Propazar gibi firmalar bize destek oldular. Bize destek çıkan tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Formamızın arka kısmının en üst alan kısmında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası yer alıyor. Bu sene de bu uygulamamız devam edecek. Atatürk’ün ismi her zaman formamızda yazılı olacak.”

sümerspor