Basketbol kariyerinde 2 kez Final-Four oynama başarısı gösteren, İspanya’da oynayan ilk Türk basketbolcu olan Serkan Erdoğan hafta sonları Eskişehir’de genç basketbolcularla buluşuyor.

Sadece Ağustos ayında Eskişehir trafiğine katılan araç sayısı pes dedirtti! Sadece Ağustos ayında Eskişehir trafiğine katılan araç sayısı pes dedirtti!

İspanya oynadığı dönemde Avrupa’nın üst düzey şutörlerinden biri olarak gösterilen milli basketbolcu, Gelişim Okullarında tecrübelerini genç basketbolcu adayları ile paylaşıyor. Serkan Erdoğan gençlerin bireysel becerilerini geliştirme konusunda onlara yardımcı oluyor. Genç yeteneklerle birebir ilgilenerek gelişimlerine katkı sağlıyor. Hücum ve savunma temalarının ayrı ayrı gösterildiği eğitimlerde video ile de hareketleri göstererek sporcuların uygulamaları sağlanıyor.

Toygarhan Yeşilcan Spor Eğitim ve Organizasyon bünyesinde gerçekleştirilen antrenmanlarda sporcular yaş ve performanslarına göre gruplandırılıp şut ve temel teknik antrenmanlarına alınıyorlar. 4 haftalık dönemler halinde devam edecek eğitimlere katılan sporcular, Serkan Erdoğan ile birlikte antrenman yapmaktan dolayı büyük keyif aldıkları gözlenleniyor. Ağustos ayında yapılacak çalışmalar için tüm yerlerin dolduğu belirtilirken, kendini geliştirmek isteyen 12-18 yaş arası basketbolcu adayları için Eylül ayı için kayıtları devam ediyor.