Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı sezona 4-1’lik galibiyet ile başlarken takımda moraller de üst düzeyde. Sezonun ilk maçı öncesinde bir mekanda kahvaltıda buluşan futbolcular güzel bir kahvaltı ve söyleşinin ardından maça çıktılar. Baştan sona üstün bir performans sergileyip net bir skorla galip gelen Eskişehirspor Kadın Futbol Takımına İYİ Parti Milletvekili aday adayı Melih Aydın da prim desteği sağlayacağını duyurdu.

Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Pınar Konca da kahvaltı için mekanını açan iş insanı Mustafa Domanic ve prim desteğinden dolayı Melih Aydın’a teşekkür ettiklerini ifade etti. Kadınlar 3. Ligi 9. Grupta yer alan ve lige galibiyetle başlayan Pınar Konca ve öğrencileri 1 Nisan Cumartesi günü saat 12.00’de 1922 Dumlupınarspor’un konuğu olacak. Puan durumuna göre ligin lider takımına konuk olacak olan Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı kazanarak Eskişehir’e yeni lider olarak dönmek istiyor.

Eskişehirspor'da flaş istifa; Başkan Vekili görevi bıraktığını duyurdu! Eskişehirspor'da flaş istifa; Başkan Vekili görevi bıraktığını duyurdu!

54564-7