Farah Zeynep Abdullah'tan Erdoğan'a yanıt; "Ne helalliği be" Farah Zeynep Abdullah'tan Erdoğan'a yanıt; "Ne helalliği be"

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili yıkan depremlerin ardından yardım kampanyalarına destek olan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak yaşananlara ve siyasilere tepkisini dile getirdi.  

TWITTER'DAN İSYAN ETTİ
Oğuzhan Uğur'un ve Babala TV'nin yaptığı kampanyalarda yer alan oyuncu, "DEVLET ve ALLAH kelimelerini aynı cümlede, aynı paragrafta, aynı yerde görmek asla istemiyorum artık yeter" dedi. 

Abdullah, Hatay'da dün meydana gelen depremin ardından yaşanan çadır eksikliği nedeniyle de tepki göstererek, "Çadırlar nerede?" yazmıştı. 

SOSYAL MEDYADA HEDEF GÖSTERİLDİ
Ünlü oyuncu, söz konusu paylaşımının ardından Twitter'da iktidara yakınlığıyla bilinen hesaplar tarafndan hedef gösterildi. Bu isimlerden biri de yandaş gazeteci Cem Küçük oldu.

Twitter'dan Farah Zeynep Abdullah'ın tweet'ini alıntılayan Küçük, "ALLAH, DEVLETİMİZE zeval vermesin. Ha bu arada, sende kabahat yok, seni Masumlar Apartmanı dahil TRT dizilerinde oynatanlar da kabahat var" dedi.