Hasan Can Kaya'nın senaryosunu kaleme alıp başrolünü Büşra Pekin ile paylaştığı romantik komedi Çok Aşk vizyona girdi. Hasan Can Kaya da filmin gala gösterimi için Eskişehir’e geldi. Filmin gala gösterimi Özdilek Alışveriş Merkezinde gösterildi.

Eskişehirli vatandaşlarla sohbet eden Hasan Can Kaya şu ifadeleri kullandı;

“Eskişehir’e geldiğim için çok mutluyum. Yıllar önce çok fazla gidip geldim. Eskişehirli bir sevgilim vardı. Ayrıldıktan sonra da gelip gitmeye devam ettim. Ben kızı değil de Eskişehir’i seviyormuşum. Onu fark ettim. Balmumu Heykeli yapmışlar hiçbirisi benzemiyor. Onun dışında gördüğüm kadarıyla her şey çok güzel.

Filmin ismi Çok Aşk olmasaydı ne olurdu gerçekten bilmiyorum. Filmi yazdıktan sonra ismini belirliyorum. Film çok büyük bir tutkuyu anlatıyor. Romantik bir dille anlatalım dedik.

Ben sette çalıştım. İnşaatta şaka yaparken keşfedilmedim. Ben esas işim senaryo yazmak. Daha sonra komedyen oldum. Çok Aşk seri film olur mu, sanmıyorum. Yeni filmler çekmek istiyorum. Eskişehir bir kültür sanat kenti. İnşallah ilerleyen yıllarda burada bir tane film çekeriz.”

Kaynak: Gamze Uysal