MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir;

“Milliyetçi ülkücü hareket Eskişehir’de tabanı olan, vatandaşlardan ilgi gören bir harekettir. Eskişehir’de bir çok insanın ikinci partisi MHP’dir. Biz bu sinerjiyi oluşturup halkı partimize çekerek, kendimizi daha iyi anlatarak Eskişehir’e hizmet etmek istiyoruz. İlçe teşkilatlarımız da yoğun bir çalışma içerisine girdiler. Biz de MHP İl Kongresini tamamladıktan sonra sahada olacağız. İnşallah Eskişehir’e çok daha aktif bir MHP göstereceğiz.  

Eskişehir'de fısıltı gazetesi ile nam saldılar, herkes onları tercih ediyor! Eskişehir'de fısıltı gazetesi ile nam saldılar, herkes onları tercih ediyor!

Çifteler Belediye Başkanımız yeniden aday olmayı düşünüyor. Adaylıklar konusunda resmi süreçler başlamadı. Bizim için genel merkezimizin ne dediği önemli. Büyük ihtimal ittifak yapacağız. Bilge liderimiz Devlet Bahçeli'nin hedef gösterdiği iller arasında Eskişehir'de var. En doğru adaylar ile seçimlere gireceğiz.

Eskişehir sorunlar yumağına dönmüş bir kent ve biz de bu şehirde yaşıyoruz. Trafik, kentsel dönüşüm, otopark pek çok sorunumuz var. Bunları çözebilecek, kentin tanıdığı ve halkın güvendiği bir ismi aday göstermek gerekiyor. Merkezi hükümet ile bir uyum içerisinde çalışarak, gereken yatırımları sağlayabilecek bir isim aday olmalı. İlk hedefimiz seçimleri kazanmak. Daha sonraki hedefimiz ise Eskişehir’in dağ gibi olan sorunlarını çözüme kavuşturmak. Doğru isim ve doğru bir aday ile yola çıkmak zorundayız.”