İYİ Parti Eskişehir Milletvekili adayı Özlem Ayrancı çalışmalarına devam ediyor. Özellikle gençler ve esnafların yoğun ilgi gösterdiği Özlem Ayrancı hem görüştüğü vatandaşların sorunlarını dinliyor hem de çözüm önerilerini anlatıyor.

Köylerde 50 yaş üstü insanların dışında kimselerin kalmadığına dikkat çeken Ayrancı şu ifadeleri kullandı;

Futbol sahası yokluğu yaşayan Eskişehir’de ‘yok artık’ dedirten manzara! Futbol sahası yokluğu yaşayan Eskişehir’de ‘yok artık’ dedirten manzara!

“13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olsun istiyoruz. Bu sebeple bir oy Kemal’e. bir oy İYİ Parti’ye. İYİ Parti Eskişehir’de birinci olacak. Seçimlerden sonra derhal 100 bin öğretmen tayin edeceğiz. Sonra arkasından 150 bin öğretmen daha gelecek ve 250 bin öğretmeni derhal tayin edeceğiz. Bütün köylerdeki okulu yeniden açacağız. Bir köye bir öğretmen, bir veteriner, bir ziraat mühendisini tayin edeceğiz. Köylerde 50 yaşlarındaki kişilerin dışında kimse yok. Gençlere diyeceğiz ki ‘Git, babanın toprağında iş yap, üretim yap’. Buna karar verip köye yerleşen her bir gencin 5 yıl boyunca SSK veya BAĞ-KUR primlerini biz ödeyeceğiz. Çiftçilerin borçlarını yeniden yapılandıracağız. Benzer düzenlemeyi esnaf için de yapacağız.”