Eskişehir'de kadınlar eylem yaptı; "Laiklik düşmanı utanç ittifakı!" Eskişehir'de kadınlar eylem yaptı; "Laiklik düşmanı utanç ittifakı!"

İYİ Parti Odunpazarı Kurucu İlçe Başkanı Özlem Ayrancı, partisinden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Ayrancı, şöyle konuştu:

“ Türkiye’nin değişimi yeni bir gelişmeye ve büyümeye ilerlemeye ihtiyacı olduğu aşikardır. Tek adam rejiminin ülkeye hiçbir şey katmadığı, çözüm sağlamadığı, çözmek yerine çözümsüzlüğe sürüklediğini hepiniz biliyoruz. İYİ Parti olarak mecliste çoğunluğu sağlayarak ülkemizi bu çıkmazdan kurtaracağımıza inanıyorum. Genel Başkanımızın da söylemiş olduğu gibi Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’e geçerek adalet, ekonomi, sağlık, eğitim, tarım ve birçok alanda ülkemizin sorunlarının çözüm ortağı olmak adına Eskişehir İYİ Parti Milletvekili Aday Adaylığımı açıklıyorum.”

Ayrancı, “İYİ Parti’nin vizyonunda olduğu gibi güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye var, hep söylediğimiz gibi milletimizden aldığımız güç ve kurucu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ten aldığımız ilhamla milletimizi ve memleketimizi hak ettiği yere projelerimizle güçlü kadrolarımızla ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjimizle getirmeye bizler hazırız. Baş Komutan Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Ey Türk kadını! Sen yerde sürüklenmeye değil omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın” sözleri ile beraber genel başkanımız Meral Akşener’in yolunda onun gösterdiği istikamette partimizin bir neferi olarak bize verilen görevin her halükârda yapılacağından kuşkunuz olmasın” ifadelerini kullandı.