Türkiye’nin tek kök hücre merkezi Eskişehir'de; Şifa dağıtıyorlar! Türkiye’nin tek kök hücre merkezi Eskişehir'de; Şifa dağıtıyorlar!

Yenilik Partisi Eskişehir İl Başkanı Serkan Ortatepe’nin basın açıklaması;

“AK Parti bu seçimlerde yenilecek. Nereden mi biliyoruz. Çünkü sokakta herkes bunu söylüyor. Hüda Par gibi halkın aşırı derecede karşı olduğu, laikliğe karşı bir parti ile aynı yolda yürüyecek kadar çaresizler de o yüzden kaybedecekler diyoruz. AK Partili seçmenler bile bu durumdam memnun değil. Türklüğün anayasadan çıkarılmasını isteyen, Kürtçenin resmi dil olmasını isteyen, andımızın anayasadan kaldırılmasını isteyen bu parti AK Parti’nin sandıkta yenileceğinin bir işaretidir. HDP ne ise Hüda Par da odur. Aynı ceketin lacivertidir bu parti. Hüda Par ‘Ne mutlu Türküm diyene’ kelimesine karşıymış. Onurlu ve gururlu bir Türk gençleri olarak ‘Ne mutlu Türk’üm diyene’ diyoruz, demeye de devam edeceğiz.

Yenilik Partimiz 11 Mart 2023 tarihinde seçime girme yeterliliği aldı. Yüksek Seçim Kurulu resmi açıklama yaptı. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Yenilik Partisi olarak özgürce ‘Ne mutlu Türk’üm diyene’ demek isteyen herkesi partimize katılmaya ve Genel Başkanımız Öztürk Yılmaz’ı Cumhurbaşkanı seçtirmek için destek olmaya davet ediyoruz.”