Gerçekleştirilen tören de konuşan eski başkan Mehmet Cantek, “Başkanımız Refik Pehlivan geçirdiği kalp krizi sonucu 30 Ağustos’ta hayatını kaybetmiş 1 Eylül’de de ben göreve başlamıştım. 30 Nisan 2023 tarihine kadar da görevimi devam ettirdim. 30 Nisan tarihinde yapılan seçimlerde bizleri destekleyen tüm üyelerimize teşekkür ediyor ve görevimi Başkanımız Uğur Can’a devrediyorum” dedi.

Eskişehir'de gondola binmek isteyen turistler yarım saat beklemek zorunda kaldı! Eskişehir'de gondola binmek isteyen turistler yarım saat beklemek zorunda kaldı!

Yeni Başkan Uğur Can da, “Mehmet Cantek Başkanımıza teşekkür ediyorum. Kendisi yönetim kurulumuzada Başkan Vekili olarak görev almaya devam edecek. Refik Pehlivan Başkanımızın kurduğu düzeni bozmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üyelerden çok yoğun kredi talepleri geliyor. Bu yoğunluğu aşmak için bölge ve merkez birlikleri ile koordineli çalışarak plasmanları şehrimize getireceğiz. Bir iki haftada verdiğimiz kredileri vermeye devam edeceğiz. 1500 civarı başvuru var. Günlük 50-60 başvuru alındı. Çabalarımız en üst seviyede devam edecek.” ifadelerini kullandı.

uğpur-1ud2