Eskişehir’de taşınan taşınana; Aynı sokakta 3 ev boşaltıldı! Eskişehir’de taşınan taşınana; Aynı sokakta 3 ev boşaltıldı!

Yeniden Refah Partisi Eskişehir İl Başkanı Osman Mandacı şu ifadeleri kullandı;

"CHP ve Millet İttifakının desteklediği LGBTİ ve Demokratik Kadın Platformunun yapmış olduğu basın açıklamasında, sözde özgürlük adı altında sapkın düşünceler normalmiş gibi gösterilmektedir. Cumhur İttifakına katılan Yeniden Refah Partisi kadın düşmanı olarak nitelendirmiştir. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan katıldığı bir TV programında bu konu üzerine yaptığı açıklamada kadın cinayetleri ve diğer cinayetlere idam yasası getirilmesi gerektiğini beyan etmiştir. LGBTİ örgütleri, Millet İttifakı üyeleri asıl kadın haklarını istismar ederek çirkin propagandalar sergilemişlerdir.

Buna en iyi cevabı Yeniden Refah Partisi Eskişehir'de kadın adaylar göstererek gayet açık bir şekilde cevap vermiştir. Yeniden Refah Partisi 6284 ve 6251 yasalarının düzenlenerek aile toplum yapısının sağlam temeller üzerine olmasını talep etmiştir. Millet ittifakı konuyu çarpıtarak toplumu yanlış bilgilendirmektedir."