Ahmet Ulupınar BBP'den aday adayı oldu ve ekledi; "Bu seçimin kaderini milliyetçilerin oyları belirleyecek" Ahmet Ulupınar BBP'den aday adayı oldu ve ekledi; "Bu seçimin kaderini milliyetçilerin oyları belirleyecek"

AK Parti davası, uzun soluklu bir maraton koşusudur. Bitmek tükenmek bilmeyen bir aşk ile kurulduğu ilk günden beri Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde bu maraton koşusunu çeşitli görevlerde yürütmenin verdiği gurur ve heyecan ile yeni bir hizmet yolculuğuna adım atıyor olmaktan duyduğum mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyorum. 

2019 yılı Mayıs ayından bugüne dek sürdürmüş olduğum AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı görevimden, Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Halka Hizmet Hakk'a Hizmettir şiarıyla sürdürdüğü kutlu hizmet yolculuğuna 2023 Genel Seçimleri 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı sebebiyle ayrılmış bulunmaktayım. 

Bugüne kadar üstenlendiğim tüm görevlerde şahsıma duyduğu güvenden ve destekten ötürü Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir'e, İç Anadolu Bölge Koordinatörümüz Sn. Mustafa Köse ve Eskişehir İl Koordinatörümüz Sn. Çiğdem Erdoğan Atabek'e, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza ve yönetimine, İl Gençlik ve İl Kadın Kolları Başkanlarımıza ve yönetimlerine, Tüm İlçe Teşkilatlarımız ile İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Teşkilatlarımıza, Meclis Üyelerimize, STICIarımıza, Oda Başkanlarımıza, esnaflarımıza, basın mensuplarımıza, kıymetli Odunpazarlı ve Eskişehirli hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 

En büyük teşekkürü de aileme, ailem olarak gördüğüm Odunpazarı Teşkilatımıza sunuyorum. 4 yıllık süre boyunca gece gündüz demeden Odunpazarımızı karış karış kuşatarak milletimizle daima bir arada olmaya gayret gösteren kıymetli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza, İlçe Kadın Kolları Başkanımıza ve Yönetimine, İlçe Gençlik Kolları Başkanımıza ve Yönetimine, önceki dönem İlçe Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlarımıza, tüm Delegelerimize, Odunpazarımızın uçbeyleri olan değerli Mahalle Başkanlarımız ile Mahalle Gençlik ve Kadın Kolları Başkanımıza ve tüm Mahalle teşkilatlarımıza, Muhtarlarımıza, çıkmış olduğum bu kutlu dava yolunda beni yalnız bırakmayan AK Parti Odunpazarı Teşkilatımıza ve her daim desteklerini hissettiğim ve belki de davamıza olan koşturmamızdan çoğu zaman ihmal etmek zorunda kaldığım eşime ve çocuklarıma teşekkürlerimi sunuyorum. 

AK Parti demek, şahsi olan tüm heveslerden sıyrılarak tek düşüncesi Millete ve Memlekete hizmet etme sevdasıdır. Biz bu düsturu liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ömrünü vakfettiği dava şuurundan öğrenmiş olmaktayız. Bugün şahsıma verilecek her türlü görev ve sorumlulukta Liderimize, Ülkemize ve Milletimize layık olabilmek adına tüm gayretimle çalışacağımı ve şartlar ne olursa olsun milletimize hizmet yolundan ayrılmadan ilk günkü aşkla inandığım yolda yürüyeceğimi ifade etmek istiyorum. 

13. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Cumhur İttifakı'mızın adayı olan Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a başarı temennilerimi arz ediyor, 28. Dönem Milletvekilliği sürecinde tüm teşkilatlarımıza azim, gayret, feraset ve başarı dileklerimi sunuyorum. Seçim sürecimizin şehrimize, ülkemize, milletimize ve tüm AK Teşkilatlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.