AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, geçtiğimiz günlerde saha çalışmaları kapsamında Aşağıdudaş mahallesini ziyaret etmiş ve talepleri dinlemişti. Mahalle sakinleri, Aşağıdudaş ve Bahçekuyu mahallesini karayoluna bağlayan yolun stabilize olması ve yolu kullanan maden kamyonları toz taşımı yapmasından dolayı sıkıntılarını dile getirmişlerdi.

Ankara'da bombalı saldırı; 2 terörist öldürüldü! Ankara'da bombalı saldırı; 2 terörist öldürüldü!

ZİYARETTEN SONRA ÇALIŞMALAR BAŞLADI 

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan ise en kısa sürede mermer şirketleri ile konuyu görüşeceğini ve yolun iyileştirme çalışmalarının başlatılacağı müjdesini vermişti. Ziyaretten çok kısa bir sürede sonra Aşağıdudaş ve Bahçekuyu mahallesini karayoluna bağlayan yolda Antalya Mermer İşletmesi tarafından yol iyileştirme çalışmaları başladı.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR 

Yol çalışmalarının başlamasından dolayı memnuniyetini dile getiren Aşağıdudaş Mahalle Muhtarı Bülent Acar, “Toz gitti yol geldi. İnşallah istek ve taleplerimizi dinleyen ve yolun yapılmasında emekleri olan AK Parti Eskişehir Milletvekilimiz Prof. Dr. Ayşen Gürcan’a, Beylikova Belediye Başkanımız Özkan Alp’e ve Antalya Mermer Şirketine Aşağıdudaş Mahallesi adına teşekkür ederim” diye konuştu.