Eskişehir Servis Araçları İşletmecileri Odası hakkında suç duyurusunda bulundular! Eskişehir Servis Araçları İşletmecileri Odası hakkında suç duyurusunda bulundular!

Deva Partisi Eskişehir’de bayrak değişimi yaşandı. İl binasında gerçekleştirilen törenle İl Başkanvekili Masur Güler, görevi Av. Resul Ertürk’e devretti.

Toplantıda söz alan Başkanvekili Masum Güler, “Yapılan bu atamanın Eskişehir’imize, deva partimize hayırlı olmasını diliyorum. Yeni dönemde yeniden bir yapılanmayla daha güçlü bir şekilde Eskişehir siyasetinde partimizin yer bulacağına inanıyorum. Resul Ertürk Başkanımızı yapacağı çalışmalarda destekliyor, kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Görevi devralan İl Başkanı Av. Resul Ertürk ise sözlerinde şu ifadeleri kullandı:  
“Deva partisi ülkemizin geleceğinin gençlerin elinde olduğunu belirten ve gençlere yatırım yapan, gençlere fırsat eşitliği sunan bir parti. Bu anlamda beni İl Başkanlığı görevine uygun gören başta Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan, Teşkilat İşleri Başkanımız Sadullah Ergin, Seçim İşleri Başkanımız Parti Sözcümüz İdris Şahin ve Genel Sekreterimiz Sanem Oktar olmak üzere tüm genel merkez yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımı iletiyorum. Heyecanlıyız, almış olduğumuz sorumluluğun bilinciyle çok çalışacağız. Gençlerle yol yürümek istediklerini düşünceden eyleme dönüştüren Genel Başkanımız Ali Babacan’ın genç nüfusun fazla olduğu şehrimize genç bir birey olarak beni uygun görmeleri son derece mutlu etmiş ve geleceğe dair umutlarımızı arttırmıştır. Şehrimizin tüm gençlerini partimize bekliyoruz. Beraber yol yürümek istiyoruz.“
 

Kaynak: Basın Bülteni