Gönüllüler, mama ve kasaplardan atık topladı, toplananlar yemler Mamuca göletine taşındı.

50'den fazla gönüllünün katıldığı etkinlikte konuşan HACİKO Eskişehir Temsilcisi Yaren Ünlü Eskişehir'de, bir duyarlılık oluşturmak için ESESKAMP ile bir araya geldiklerini söyledi.

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi adayını o tarihte açıklayacak! Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi adayını o tarihte açıklayacak!

Yaren Ünlü şu ifadeleri kullandı;

"Doğadaki canlıların yaşam haklarına dikkat çekmek için basın açıklaması yaparak kitlelere mesaj veriyoruz. Bir kez daha bugün Mamuca Göleti'nde bir araya geldik. Çevre dostu olarak çok sayıda hayvansever, ESESKAMP'ın desteğiyle bir araya geldik. Bizim amcacımız doğadaki tüm canlıların, hayvanların yaşam haklarına dikkat çekmek, onların da bizler gibi yaşam haklarının olduğuna dikkat çekmektir. Bizim amacımız bütün hayvanları korumak. Bütün hayvanlara yem sağlamak, yiyecek sağlamak değildir. Ancak biz, toplumsal bir farkındalık oluşturmak istiyoruz. Bir toplumsal bilinç oluşturmak istiyoruz. Bu vesileyle bir araya geldik. Mesajımız kamuoyunadır nettir. Doğadaki canlılar bize emanettir. Bizim onları korumamız, yaşam haklarına dikkat etmemiz gerekiyor”