Vatandaşların son günlerde ise sıkça sorduğu kılıf tipi lansman kılıf olurken, bu kılıflar leke tutmayan özelliği ile ilgi çekiyor.

Eskişehir’de bir cep telefon aksesuarı mağazasında müdürlük yapan Merve Karanfilci, son günlerde lansman adlı kılıfların yoğun ilgi gördüğünü ifade etti. 

Eskişehir’in konuştuğu deve kuşu konusunda yeni gelişmeler var! Eskişehir’in konuştuğu deve kuşu konusunda yeni gelişmeler var!

Satışların bir hayli arttığını söyleyen Karanfilci, “Telefon kılıflarında daha koruyucu olanları tercih etmeliler. Kalın olması lazım. Telefonu tam olarak koruması gerekiyor. Şeffaf kılıflar sararma yaptığı için pek tercih edilmiyor. Vatandaşlar son günlerde lansman tipi kılıflara yöneldi. Leke tutmaz lansman diye adlandırılan kılıflar revaçta. Dayanıklı ve leke tutmayan kılıflarla ilgili bilgi alıyorlar. İnsanların ilgisini çekiyor bu kılfılar. Son dönemde vatandaşların bu kılıflara ilgisi var. Vatandaşlar kılıf alırken kamera koruyucusu olmasına dikkat ediyor. Düz silikon kılıf fiyatları 40-50 lira arasında değişiyor. Diğer desenli kılıflarda fiyatlar biraz daha artıyor. Desenli kılıfların çok çeşidi olduğu için fiyatlar da değişkenlik gösteriyor” dedi.