Eskişehirli Aşık Nurşah'ın eserleri ilk kez kayıt altına alındı! Eskişehirli Aşık Nurşah'ın eserleri ilk kez kayıt altına alındı!

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt şu ifadeleri kullandı;

“Odunpazarı Belediye Meclisi politikacı üretmeye devam ediyor. Daha önce bir milletvekili çıkardık. Şimdi de bir Eskişehir İl Başkanı çıkarırız inşallah. Partimizin Eskişehir İl Başkanlığına bir kadının aday olması bizi memnun etmiştir. Bu Türkiye’deki gelişimi ve CHP’deki değişimi simgeleyen bir harekettir. Seyitgazi ve Sarıcakaya’da da kadınlar ilçe başkanı oldu. Eskişehir İl Başkanı da bir kadın olursa bu gelişmesi oldukça hızlı ve iyi olacaktır diye düşünüyorum.  Figen Kahya'ya başarılar diliyorum.

Ben Özgür Özel’i adaylığından dolayı tebrik ettim. Diğerleri (Yılmaz Büyükerşen ve Ahmet Ataç) kendileri bilirler. Biz düşünen, olayları yorumlayan partilileriz. CHP’de çok adaylı kongreler her zaman oluyor. İl seçimlerinde de, ilçe seçimlerinde de çok adayın çıkması kadar doğal birşey yoktur. Herkes kafasına yatan bir adayı destek olur. Ben CHP’nin bir değişime uğraması gerektiğini düşünüyorum. Özgür Özel hem genç, hem çalışkan hem de sempatik bir arkadaşımız. Ben başarılı olacağına inanıyorum.”