MHP Lideri Bahçeli'nin Isparta konuşması şu şekilde:

"Aziz Vatandaşlarım, Muhterem Ispartalılar, Değerli Dava Arkadaşlarım, Saygıdeğer Hanımefendiler, Beyefendiler, Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bizleri buluşturan, görüştüren, kavuşturan Cenab-ı Allah’a şükrediyorum. Yurt içinde ve yurt dışında hayatın zorluklarına fedakârca göğüs geren tüm vatandaşlarımıza en halisane selamlarımı iletiyorum. Gül kokulu Isparta’da hayat ve varlık mücadelesi veren her vatandaşımı bağrıma basıyorum. “Aziz Milletim Sıra Sende” temasıyla düzenlediğimiz bu açık hava toplantımıza teşrif eden, gücümüze güç ekleyen, heyecanıyla önümüzü aydınlatan Ispartalı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemizin dirliğine, milletimizin birliğine, demokrasimizin geleceğine, insanımızın huzur ve refahına hayırlı ve kalıcı sonuçlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Bunun yanında seçimlerin sağduyulu, sakin ve demokratik olgunlukla gerçekleşmesini diliyorum. Bugünkü toplantımızın tertip ve temininde emeği geçen tüm dava arkadaşlarımı içtenlikle kutluyorum. Hepinize hoş geldiniz, safalar getirdiniz diyorum.

KILIÇDAROĞLU’NA VERİLECEK HER OY BÖLÜNMEYE DAVET, KÜRESEL EMPERYALİZME HİZMETTİR

Değerli Kardeşlerim, Değerli Dava Arkadaşlarım, Sonunda büyük gün gelmiş çatmıştır. Allah nasip ederse Türkiye’nin tarihi seçimlerini bir gün sonra yapacağız. Yarın aynı zamanda Anneler Günü’nü kutlayacağız. Bütün annelerimizin “Anneler Günü”nü gönülden tebrik ediyor, saygılarımı sunuyorum. Şehit analarımızı hürmetle selamlıyor, yalnız ve çaresiz olmadıklarını paylaşıyorum. Cennet annelerin ayağının altındadır. Ancak Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu bunun bile farkında değildir. Analarımızı ağlatanlarla kol kola, yanak yanağadır. Çocuklarımızı yetim bırakan teröristlerle emel ve hedef birlikteliği içindedir. Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy Mehmetlerimize sıkılmış kurşundur. Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy bölünmeye davet, küresel emperyalizme hizmettir. Kılıçdaroğlu’na ve zillet partilerine verilecek her oy istikrarımızı dinamitlemek, istiklalimizi kundaklamak, istikbalimizi kurutmaktır. Vicdanı, kalbi ve vatan sevgisi olan hiçbir vatandaşım bu vebale ortak olamaz, olmamalıdır.

KILIÇDAROĞLU’NUN TÜRKİYE’Yİ YÖNETECEK NE BİLGİSİ, NE DE KÜLTÜRÜ VARDIR

İnanıyorum ki, annelerimiz yarın evlatlarının geleceğine sahip çıkacaktır. Emzikli bebeklere kurşun sıkan hainleri mahvı perişan edeceklerdir. Cumhurun zaferi ufukta göründükçe iç ve dış işgal cephesinin nefret salgını yayılıyor, yaygınlaşıyor. Kandil’e yuvalanmış PKK’nın elebaşları teker teker Kılıçdaroğlu’na destek açıklaması yapıyorlar. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem vaadiyle Türkiye’nin önü kesilmek isteniyor. Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’yi yönetecek ne bilgisi, ne de kültürü vardır. Dünyanın ağırlaşan meselelerini kavrayacak akıl ve sezgiden mahrumdur.

YPG ELEBAŞI İHA’DAN SİHA’DAN ŞİKAYET EDİYOR AYNI TUTUMU CHP, İP VE DİĞER ZİLLET PARTİLERİ DE SAHİPLENİYOR

Türkiye’nin bölgesinde ve küresel alanda sözü dinlenen ülke olmasını hazmedemiyorlar. Soğan diyorlar, yapılan köprülere karşı çıkıyorlar. Patates diyorlar, yollara, tünellere, demir yollarına, barajlara, hava limanlarına, uzaya fırlatılan uydulara, denize indirilen uçak gemisine, gökyüzünde süzülen milli muharip savaş uçaklarına itiraz edip kara çalıyorlar. YPG elebaşı İHA’dan, SİHA’dan şikâyet ediyor, aynı tutumu CHP, İP ve diğer zillet partileri de sahipleniyor. Biz Türk milletine hizmetkârlıktan şeref duyuyoruz, CHP’liler ABD’yi nasıl tatmin ve memnun edeceklerini düşünüyorlar. Bunlar gayri milli bataklıkta debeleniyorlar. Bunlar milli iradenin üzerinde sisli bir iradenin hayalini kuruyorlar.

EMPERYALİZMİN ARKASINA SAKLANIP TÜRKİYE’Yİ TAŞLIYORLAR

Zalimlerin tetikçiliğinden medet umuyorlar. Güya demokrasiyi överek Türk milletinin özlem ve hedeflerini karalıyorlar, terör örgütlerini arkalıyorlar, zulmü alkışlıyorlar, zilleti aklıyorlar, melaneti allayıp pulluyorlar. Maalesef emperyalizm hesabına çalışan bir muhalefet anlayışının ülkemizde bulunuyor olması utanç vericidir, korkunç bir ilkelliktir.

Nasıl bir meşguliyet içinde olursanız olunuz yarın sandığa gidecek misiniz? (Evet)

Cumhurun yeni bir demokrasi destanını iradenizle yazacak mısınız? (Evet) 

Türkiye düşmanlarına söz veren, terör örgütlerine ümit aşılayan zillet ittifakına ve Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’na Türk milletinin kutlu iradesini gösterecek misiniz? (Evet) 

Türkiye’ye sonuna kadar sahip çıkacak mısınız? (Evet) 

Cumhuriyet’in 100’üncü yıl dönümünü cumhurun zaferiyle taçlandıracak mısınız? (Evet) 

Milliyetçi Hareket Partisi’ne tertemiz oylarınızla destek verip Isparta milletvekili adaylarımızı Ankara’ya gönderecek misiniz? (Evet) 

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a evet diyecek misiniz? (Evet)"