Türkiye'yi yıkan Kahramanmaraş'taki depreme ziyaretine gittiği babaannesinin evinde yakalanan ve enkaz altında can veren 15 yaşındaki Irmak Leyla Hançer, hayatını kaybetmişti. Baba Mesut Hançer'in Kahramanmaraş'ta enkaz altında kalan kızının elini tuttuğu fotoğraf depremin sembol karelerinden olmuştu. Mesut Hançer'e ünlü sanatçı Ebru Yaşar ve iş adamı eşi Necat Gülseven yardım eli uzatmıştı.

Enkaz altında vefat eden kızı Irmak Leyla'nın elini bir an olsun bırakmayarak yürekleri yakan Mesut Hançer'e ev alacaklarını açıklayan Ebru Yaşar, şunları söylemişti:

Hadise de destek vermişti; Depremzedeler için Hollanda'da 232 milyon TL para topladılar Hadise de destek vermişti; Depremzedeler için Hollanda'da 232 milyon TL para topladılar

"Yaşadığımız facianın 7'nci gününde yaralarımızı tek yürek oldukça sarmaya çalışıyoruz. Mesut Bey ve kızının yüreğimizi dağlayan bu karesi hafızalarımızdan silinmeyecek. Acılı aileyle görüştük, Ankara'da yaşamak istiyorlar. Biz de en acil şekilde Ankara'da hem evlerini kuracağız hem de tüm ailenin iş imkanlarını sağlayacağız. Rabbim tüm bu acıyı yaşayan vatandaşlarımızın yardımcısı olsun, yapılan tüm iyilikleri ve duaları kabul etsin." 

Ebru Yaşar ile Necat Gülseven, kızlarını depremde yitiren, kendi evi de kullanılamaz hale gelen Mesut Hançer'e bir ev aldı ve Ankara'daki yeni evini teslim etti.