Bekir Karacabey: "554 yangına müdahale ettik"

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, "15 gün içinde 54 ilde 554 yangına müdahale ettik, var gücümüzle çalıştık. Bizler, 7-24 görevi başında, ormanlarımızı koruma ve kollamanın çabasındayız" dedi. Karacabey, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü'ne ziyaret gerçekleştirdi.

ÇEVRE 08.12.2021, 16:47 08.12.2021, 17:29
Bekir Karacabey: "554 yangına müdahale ettik"

Bekir Karacabey; Kütahya Orman Bölge Müdürü Kemal Kayıran, Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, Şube Müdürleri ile Kütahya Orman İşletme Müdürü ve Orman İşletme Şefleri tarafından Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde karşılandı.

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey'e İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın ve Eskişehir Orman Bölge Müdürü İsmail Boz da eşlik etti.
Yeni göreve atanan Bölge Müdürü Kemal Kayıran'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunan Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey; Orman Genel Müdürlüğünün kocaman bir aile olduğunu, nerede görev alırsak alalım önemli olanın o ailenin bir parçası olduğumuzu bilmekten geçtiğini belirterek, Kayıran'a Kütahya'daki çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey'e ziyaretleri için teşekkür eden Kütahya Orman Bölge Müdürü Kemal Kayıran; başarı için ekip ruhu ve disiplin ile çalışmanın önemine vurgu yaptı ve çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.
Makamda yapılan ziyaretin ardından Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürü ve İşletme Şeflerinin katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi.

"Doğa ve yeşili en sağlıklı şekilde gelecek nesillere aktarmanın çabasındayız"

Toplantıda, Orman Genel Müdürlüğü tarafından alımı yapılan personel ve yeni kurulan şefliklerden bahseden Karacabey, “Şeflerimize gerekli eğitimlerimizi verelim, arada boşluklar olmasın ki çalışmalarımızda daha verimli sonuçlar alabilelim. Sizlerden tecrübelerinizi gençlere aktarmanızı, onlara her konuda destek olmanızı istiyorum" şeklinde konuştu.

"Yaz aylarında tüm Teşkilatımız yangınlarla büyük bir mücadele verdi" diyen Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, “15 gün içinde 54 ilde 554 yangına müdahale ettik, var gücümüzle çalıştık. Topluma bu mücadelemizi çalışmalarımızı aktarabilmeliyiz. Bizler 7-24 görev başında, ormanlarımızı koruma ve kollama çabasındayız. Hepinize yarınlara doğamızı ve yeşilimizi en sağlıklı şekilde aktarma çabanız için teşekkür ediyorum" dedi.


Toplantının sonunda bir aile meclisinde olunduğunu dile getiren Karacabey, sorunların rahatlıkla konuşulması gerektiğini söyledi ve istek ve önerileri dinledi, çözüme ilişkin de açıklamalarda bulundu.
Toplantının ardından Bölge Müdürü Kemal Kayıran başta olmak üzere tüm idari kadroya ve personele teşekkür eden Karacabey, Kütahya'dan ayrıldı.

Yorumlar (0)
17
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?

ESKİŞEHİR HABER

Uzun yıllardır Eskişehir’in çok okunan ve takip edilen haber sitesi olma başarısı yakalayan Eskisehirhaber.com Ocak ayında 33 milyondan fazla kişiye ulaşarak yinelenmesi oldukça zor bir başarıya imza atmıştır. Eskişehir ve çevre illerinin yanı sıra Avrupa’da yaşayan Türklerin de oldukça yoğun ilgi gösterdiği haber platformumuz imzasını attığı birbirinden farklı haberler ve canlı yayınlarla da farkını ortaya koymuştur. Eskisehirhaber.com teknolojinin gelişimine ve çağa ayak uyduran vizyonu ile her geçen gün kendini geliştirmeye de devam etmektedir.
Sitemizde Eskişehir haberlerinin yanı sıra Eskişehirspor haberleri, Türkiye'den gelişmelerin yanı sıra siyasi ve yaşama dair haberlere de yer verilmektedir. Bu bağlamda hiç bir siyasi düşünceye veya hiçbir kimseye taraf olmadan yolumuza ilerlerken sadece tarafımızın Eskişehirspor olduğunu ilk günden beri vurgulamayı sürdürmekteyiz.
Habercilik anlayışımız hızlı,doğru ve güncel gelişmeler ışığında olup, okurlarımıza ve takipçilerimize teyit edilmiş en doğru haberi ulaştırmanın çabası içerisindeyiz. 
Eskişehir ve Eskişehirspor haberlerini takip eden muhabirlerimizin 24 saat haber peşinde koşmaktadır. Eskisehirhaber.com haftanın her günü yaklaşık 20 saat haber akışını kesintisiz sürdürerek hizmetini sürdürmektedir.Facebook, Instagram ve Twitter platformlarında uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren haber platformumuz sürekli artış gösteren takipçilerin de sesi olmaktadır. Bu platformlar üzerinden seslerini bize ulaştıran takipçilerimizin haber değeri taşıdığını düşündüğümüz düşüncelerini ve taleplerini şehrin ileri gelenlerine ulaştırarak umudu olmaya çalışıyoruz. Sokak röportajları ile Eskişehir halkının düşüncelerini dile getirebilen nadir haber platformlarından birisi de Eskisehirhaber.com’dur. Güncel gelişmeleri Eskişehir halkına sorarak onların düşüncelerini milyonlara ulaştırma fırsatı sağlıyoruz.Eskisehirhaber.com kurulduğu 2017 yılından bugüne Eskişehir Haber ve Eskişehirspor Haberleri konusunda gerek aldığı ödüllerle gerekse de habercilik anlayışıyla alanında lider olduğunu defalarca kanıtlamış ve kanıtlamış isimleri bünyesinde barındırmaktadır.

Namaz Vakti 22 Mayıs 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:31
Öğle 13:00
İkindi 16:54
Akşam 20:18
Yatsı 21:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@